Záhrada v kopci

Ako spojiť dva koníčky?

Ak sa v súvislosti s novou záhradou na niečo sťažujem, tak sú to dve veci. Za prvé, že výrobca Motúčka nevie dodať ponúkaný vertikutátor a vretenovú kosačku k motorovému fúriku. A že nemáme vôbec čas vyjsť si na bicykli do prírody, lebo sme stále v záhrade, ešte sme neskončili s jej založením. Zdá sa, že som našiel riešenie oboch týchto problémov.

Bicyklovanie máme obaja veľmi radi a spolu sme prešli mnoho krásnych miest v Čechách, na Slovensku, v Maďarsku aj Poľsku či Nemecku. Ale teraz, keď je vonku krásne počasie, nedá nám nechať záhradu tak a ísť sa voziť. Ešte stále sme nezasadili všetko, čo v záhrade chceme vidieť rásť, ešte stále sme nedokončili všetko, o čom si myslíme, že je pre budúcu prosperitu záhrady nevyhnutné. A uvedomujeme si s ťažkým srdcom, že ísť sa teraz bicyklovať by znamenalo oddialiť v mnohých prípadoch úrodu minimálne o jeden rok. A o ten čas prísť jednoducho nechceme.

cyklokosacka

Pri hľadaní obrázkov pre iný článok som náhodou objavil, ako by sme mohli skombinovať tieto dva problémy a vyriešiť ich naraz. Pripojím ručnú vretenovú kosačku, ktorú máme, k bicyklom, ktoré máme. Nebudem musieť čakať, kým konečne výrobca Motúčka sa uráči vyrobiť príslušenstvo, ktoré inzeruje na webe aj v katalógoch a ktoré som si objednal už v marci.

Tlačiť ručnú vretenovú kosačku sa nám ani jednému nechce, pretože máme dosť veľkú plochu trávy. Takže som rozmýšľal, že si sám vyrobím držiak kosačky k Motúčku, podobne ako to robí výrobca. No keď využijem nápad z fotografie, zabijem dve muchy jednou ranou. Budem sa môcť bicyklovať a ešte aj pokosím záhradu 😉


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu nastálo len za 500 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.