Záhrada v kopci

Nefajčiarska záhrada

S fajčiarmi je to občas ťažké. Závislosť od nikotínu s nimi robí divy. A s nami zase zápach nikotínu. Takže to fajčiari majú ťažké s nami. Pretože sme nefajčiari. Nefajčí sa u nás doma, nefajčí sa v našom aute a samozrejme nechceme, aby sa fajčilo v našej záhrade.

My prídeme do našej záhrady a kocháme sa výhľadom do kopca, kocháme sa úžasnými rastlinami, kocháme sa tichom a kocháme si čistým vzduchom. Príde fajčiar a kochá sa, ako si zapáli na tom čerstvom vzduchu cigaretu. Ako keby tá cigareta nerobila rovnaký dym aj v meste, furt vdychuje rovnaký hnus. Iba jeden z fajčiarov sa opýtal, či si môže zapáliť.

Či už sa opýtal alebo nie, moja reakcia bola vždy rovnaká. Zohol som na gang a zobral do ruky prázdnu plechovku, ktorá mi ostala od laku na drevo a podal mu ju. Neviem, čo si mysleli, ale každý jeden si ju zobral do ruky a poctivo odklepával popol do nej a aj ohorok skončil v piksli.

popolnik

Keď fajčiarov baví chodiť po našej záhrade s piksľou v jednej ruke a cigaretou v druhej, nemôžeme im to zakázať. Ale neprajeme si mať špačky po zemi, zašliapnuté špičkou topánky do trávy, ako to príde niekomu samozrejmé. Naša záhrada je totiž nefajčiarska.


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu nastálo len za 500 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

1 Komentár

  1. Anna Šurková

    Fakt je to hrozné .Fajčiar robí sám sebe dobrovoľne zle a za veľké peniaze BRRRR

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.