Záhrada v kopci

Ako používať

Ako správne používať tento web

 
Našli ste našu stránku náhodou alebo vám niekto dal odkaz na konkrétny článok? Je tu toho oveľa viac a bola by škoda, keby ste prišli o užitočné informácie.

Podobné príspevky:

Ak vás téma prvého článku zaujala, na jeho konci pod týmto nápisom nájdete články podobného zamerania, písané v minulosti alebo na podobnú tému. Kliknite na obrázok alebo text pod ním a otvorí sa ďalší text.

Najnovšie články

Vpravo hore od úvodu každého článku nájdete blok s najnovšími článkami tohto webu. Vyberte si, ktorý vás zaujíma a pokračujte v čítaní.

Súvisiace pojmy a články

V každom z článkov, ktoré čítate, máte niektoré slová zafarbené na zeleno a podčiarknuté. Sú to priame odkazy na ďalšie súvisiace články alebo vysvetlenia použitých pojmov.

Kliknutím na ten text (ľavým tlačítkom myši) sa dostane priamo na zvýraznenú stránku.

Nechcete opustiť práve čítanú stránku?

Aby ste sa v „mori textu“ a článkov nestratili, kliknite na zvýraznený text kolieskom myši a stránka sa vám otvorí v novom okne prehliadača vedľa aktuálneho okna (karty). Zostanete tak na pôvodnej stránke, prekliknutím hore v prehľade kariet si môžete prečítať novo otvorený text a kedykoľvek sa vrátiť k rozčítanému článku bez toho, že by ste museli niekoľkokrát stláčať ikonu Späť a hľadať, kdeže ste to vlastne na našej stránke začínali a kde sa stratil pôvodný článok.

Sme autentickí

Tento web popisuje založenie ovocnej, zeleninovej a okrasnej (tri v jednom) záhrady na zelenej lúke. Doslova. A zverejnené články popisujú jej zrod postupne tak, ako sme robili jednotlivé kroky a práce. Ak vás zaujíma história vzniku záhrady v kopci, naše úspechy aj neúspešné pokusy tak, ako nasledovali za sebou, je najlepšou formou prezerania tohto webu prejsť na historicky prvú stránku a postupovať odzadu od najstarších k najnovším článkom.

Zoznam stránok nenájdete na konci článku, ale na každej stránke zoznamu článkov (Homepage) dole.

Najstarší článok má aktuálne najvyššie číslo a vždy sa mení, píšem naozaj často 😉

A keď už ste na najstaršej prvej stránke, pozrite si prehľad článkov a ktorý vás zaujme, ten si otvorte kolieskom myši na novej karte, aby ste nestratili zoznam z očí. Na novšie články sa dostanete kliknutím na slovo „Predchádzajúci“ v prehľade.

Kto hľadá nájde

Ak hľadáte niečo konkrétne, oplatí sa vyskúšať na tomto webe vyhľadávanie. Nájdete ho v pravom bloku pod najnovšími komentármi, kliknite do políčka na podsvietené slovíčko „Hľadať“ a napíšte slovo či vetu a potom kliknite na lupu. Zobrazí sa vám stránka s výsledkami, ktoré články obsahujú vami zadané slová. Tie už si otvoríte známym spôsobom kolieskom myši do nových kariet vedľa karty s hľadaním.

Najčastejšie hľadané výrazy na tomto webe sú vypísané úplne dole na konci stránky vľavo. Ak vás zaujímajú tie isté, stačí kliknúť a hneď je pred vami stránka s výsledkami.

Prajem vám, aby ste tu vždy našli inšpiráciu pre vašu záhradu či radu, ako postupovať. Všetko sú to overené postupy, ktoré rozhodne nepoužívame jeden rok 😉 a ku všetkému sú desiatky autentických fotografií. To, čo vidíte na obrázkoch je stav, ako to u nás vyzeralo v deň, keď som fotil. Žiadne ilustračné snímky z fotobánk.

A keby ste chceli alebo potrebovali, napísať mi môžete cez Kontaktný formulár, budem sa snažiť odpovedať čo najskôr.