Záhrada v kopci

Do štvrtej, pol piatej

Už je dávno po zimnom slnovrate a je to vidieť. Doslova. Každý deň je vidieť viac a viac. Popoludní sa dá dokonca v záhrade aj niečo robiť. Ešte stále nás vyženie zima a chlad, ale vidno po nás aj nejaká práca.

Zaujímavé je to hlavne cez víkend, ale aj keď má Olinka dovolenku. Posun Slnka na oblohe a s tým spojené predĺženie dňa je evidentné. Už nás zima, mráz a tma nevyháňa domov o tretej, ako v decembri. Už sa dá v záhrade zostať do štvrtej a ak nie je zamračené, tak aj do pol piatej. A tá hodina navyše popoludní príde k dobru, nech už v záhrade robíme čokoľvek. Naposledy to bol plot uprostred sneženia 😉 alebo robota okolo strechy, o tom bude ale čoskoro samostatný článok aj s fotkami.

Záhrada síce ešte spí, sneh vládne celej ploche, ale na predĺžení dňa je niečo pozitívne. Po práci sa sem ešte neoplatí prísť, ale keď musím niečo spraviť a vyberiem sa hneď po obede, tak už čosi stihnem.

Ešte asi mesiac máme času na kochanie sa a prechádzky. Onedlho sa opäť dni o čosi predĺžia, prestane mrznúť a záhrada sa zrazu zobudí a všetko začne prudko rásť. Biela záhrada he nádherná, ale zelená ešte krajšia.


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu nastálo len za 500 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.