Záhrada v kopci

Záhrada mi pomáha so šatníkom

Tým nechcem povedať, že som využil starý dom a odviezol všetko málo potrebné z bytu do záhrady, aby som to tam uskladnil. Ale je fakt, že záhrada mi uvolnila veľa miesta v mojom šatníku doma. V podstate som ušetril nejaké peniaze a získal viacej miesta.

Určite to poznáte aj vy. Máte nejaké topánky, ktoré už nevyzerajú najlepšie, ale netečie do nich. Majú nejaký škrabanec, ale škoda ich vyhodiť. Kožená obuv vydrží dlho, tak sa možno bude niekedy hodiť. A podobne to môže byť aj s košeľami. Sem tam už nejaká vada, do spoločnosti už sa nehodí, ale stále dosť dobrá. A radi ju nosíte. A čo staré rifle? Trochu zošúchané, sem tam nejaká trhlinka. Do práce sa v nich chodiť nedá. Ale do záhrady ešte budú.

Mal som doma dosť starších vecí, nosil som ich do klubovej dielne alebo na letisko. A teraz toto oblečenie nosievam do záhrady. Cez leto sme tam prakticky každý deň, niektoré kusy už to za ten čas majú za sebou. Napríklad staršie členkové kožené topánky nosievam, aj keď kosím. A druhé som mal na nohách na jar, kým bolo chladno. Tie prvé koncom jesene už asi vyhodím úplne. A podobne to bude aj s pár tričkami. Ponožiek som takto donosil tiež dosť.

Ale nie len staré veci nosím do záhrady na prácu. Samozrejme som si dokúpil nové pracovné kraťasy s veľa vreckami, mám aj moderné montérky s bundou/vestou. Do ťažkých topánok som si obľúbil lyžiarske alebo bežecké ponožky, rád nosím funkčné cyklistické tričko. Zabraňuje spoteniu sa a následnému prechladnutiu.

Takže vďaka intenzívnej práci v záhrade sa mi podarilo dodrať nejaké oblečenie aj topánky a vďaka tomu som získal voľné miesto v šatníku. Skutočne sa mi niektoré kusy odevov „hodili“ a teraz som ich ja hodil konečne do kontajnera. Spokojný, že som ich využil naozaj úplne.


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu nastálo len za 500 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.