Záhrada v kopci

Jednoduchý regál, zadarmo

Úložných priestorov nie je niky dosť. Ani v byte, ani v dome ani v záhrade. Najmä na jeseň, v čase zberu bohatej úrody ovocia a zeleniny sa rýchlo míňajú police a je potrebné ich doplniť. Urobil som Olinke na úrodu jednoduchý regál, ktorý ma nič nestál.

Regál do druhej miestnosti stále nie je dokončený, takže sa potýkame s nedostatkom úložného priestoru. Prednosť dostala práca na druhom vyvýšenom záhone. Teraz však už sa budem venovať aj dokončeniu regála. Nevadí, že je zima alebo dážď, práca bude prebiehať vo vnútri domu. Stojky, police aj latky sú už natreté dvomi vrstvami farby, takže sa môžem pustiť do montáže a osadenia políc.

Lenže jablká ani cukety nemôžu čakať na zemi, kým budú police hotové. Chcelo to nejaký nápad a rýchlu realizáciu. Nejakú fintu, ako uložiť úrodu tak, aby sme o ňu neprišli vlhkom alebo zimou, keby ležala na podlahe starého domu.

V rohu miestnosti stáli drevené štafle. Tak som im urobil miesto, roztiahol ich a na priečky položil skladací plastový stôl (ktorý nie je veľmi stabilný na veľkú záťaž), latky a kus dosky a regál bol na svete.

regál z rebríka

Teraz máme naše ovocie v bedničkách na policiach. Neleží na studenom betóne a nemusíme sa k nemu zohýnať. A keď úrodu zjeme, regál opäť „rozoberiem“ a uvoľním miesto inému vybaveniu.


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu nastálo len za 500 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.