Záhrada v kopci

Dobrú chuť. Tak nám treba!

Na každej dovolenke sme vždy riešili stravovanie, primárne raňajky. Teraz trávime všetok čas v našej záhrade, či skôr gazdovstve alebo chalupe, ako chcete, vrátane dovolenky. A opäť riešime stravovanie. Či skôr už ani nemusíme. Veď posúďte sami.

Aby ste ma nemohli obviniť, že kecám, prikladám fotografiu.

Skvelá praženica z vlastných vajec je urobená na vlastnej cibuli, žiaľ olej aj energia pod panvicu je zatiaľ kupovaná. Paprika aj uhorka je opäť vlastnej produkcie, rastú nám utešene aj napriek vysokým teplotám a obdobiu bez dažďa. Či skôr bez ohľadu na teplotu vzduchu a zrážky, lebo podľa mňa to spolu nesúvisí, len sa to výborne hodí ako výhovorka pre niektorých gazdov.

Chlebík si vieme sami piecť, hoci tento je kupovaný, ale spĺňa naše kvalitatívne požiadavky na zdravé zloženie. Ale čaj je komplet z našej produkcie, kombinácia rôznych čerstvých bylín z našej záhrady, odtrhnutých tesne pred prípravou. Teda osvieženie aj zdravie z vlastných zdrojov.

Je to len malý krok v samostatnosti jednotlivca, ale veľký skok v nezávislosti ľudstva. Pridáte sa?


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu nastálo len za 500 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.